Головна Суспільство У МВС повідомили про запуск еКабінету постраждалого і гарячої лінії з питань соцзахисту для військових

У МВС повідомили про запуск еКабінету постраждалого і гарячої лінії з питань соцзахисту для військових

by Max

Міністерство внутрішніх справ (МВС) сьогодні, 7 травня, запускає два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС: електронний кабінет постраждалого і контактний центр з питань соціального захисту, повідомив профільний міністр Ігор Клименко.

Він зазначив, що за допомогою еКабінету на сайті МВС України військовослужбовці НГУ, ДПСУ, поліцейські, працівники ДСНС, які мають статус постраждалих, а також члени їх родин, можуть отримати доступ до своїх облікових даних та залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу.

Для цього необхідно зареєструватися в Єдиному вікні для громадян.

Клименко додав, що за номером 1536 працюватиме гаряча лінія з питань соцзахисту.

«Фахівці гарячої лінії з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо», – йдеться у дописі.

Раніше Верховна Рада України ухвалила закон щодо забезпечення прав військовослужбовців і поліцейських на соціальний захист. Метою закону є вдосконалення механізмів забезпечення прав військовослужбовців, зокрема, на інформацію, медичне забезпечення, відпустки, визначення втрати працездатності, правового регулювання та інших питань. Президент Володимир Зеленський підписав документ 2 квітня.

Ще новини