Головна Суспільство У Харкові та області сьогодні збільшать інтервали відключень світла – обленерго

У Харкові та області сьогодні збільшать інтервали відключень світла – обленерго

by Max

Графіки погодинних відключень у Харкові та Харківській області будуть подовжені з трьох до п’яти годин сьогодні, 2 травня, через проведення аварійно-відновлювальних робіт в об’єднаній енергосистемі України, повідомили у «Харківобленерго».

«Енергетики намагаються працювати якомога швидше, але обсяги робіт досить масштабні. До того ж, під час повітряних тривог персонал має залишати об’єкти, на яких ідуть ремонти, через питання безпеки, і це також подовжує час виконання аварійно-відновлювальних робіт», – йдеться у повідомленні.

Також енергетики зауважили, що через ремонтні роботи, у Харківській області, можуть виникати більш тривалі відключення електроенергії, ніж анонсовано.

Раніше міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що українська енергетична система зберігає стабільність попри серію російських атак із застосуванням ракет і безпілотників. За словами міністра, найскладнішою наразі є ситуація з електропостачанням у Харкові та Харківській області, де застосовуються графіки відключень.

11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів по критичній інфраструктурі Харкова й області.

У березні-квітні сили РФ атакували об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Серед іншого, внаслідок російської атаки повністю зруйнована Трипільська ТЕС, яка розташована за 20 кілометрів від Києва, повідомила компанія «Центренерго».

Ще новини