Головна Суспільство ДСНС повідомляє про підтоплення та сніголавинну небезпеку на заході України

ДСНС повідомляє про підтоплення та сніголавинну небезпеку на заході України

by Max
ДСНС повідомляє про підтоплення та сніголавинну небезпеку на заході України

Внаслідок підняття рівнів води в річках сталися підтоплення сільськогосподарських угідь та дворогосподарств у всіх районах Закарпаття – про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій 2 грудня.

«Зокрема у Берегівському та Хустському районах підтоплено 440 гектарів сільськогосподарських угідь. Рятувальники та фахівці місцевих пожежних команд здійснюють відкачку води у підвальних приміщеннях житлових будинків та дворогосподарствах у місті Ужгород, місті Свалява, селі Кричово та селі Лази Тячівського та селі Богдан Рахівського районів», – заявила служба.

Крім того, підтопило деякі дороги, проїзд ними можливий. У Рахівському районі через перезволоження ґрунту відбувся зсув опорної стіни приватного дворогосподарства у селі Розтоки.

Читайте також: Міненерго: 938 населених пунктів – без світла через негоду, бойові дії та технічні проблеми

ДСНС попереджає, що підвищена водність на річках Закарпаття буде утримуватися і 3 грудня.

Крім того, 2 і 3 грудня «на високогiр’ї Закарпатської області та Iвано-Франкiвської області очікується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень)», попереджають рятувальники.

Також ДСНС прогнозує, що туман у Києві триватиме протягом дня 2 грудня, видимість обмежена до 200-500 метрів, рівень небезпечності – перший. Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Напередодні через негоду водіїв попередили про запровадження обмежень на руху транспорту на деяких автошляхах в Івано-Франківській області.

Ще новини