ЗСУ атакували Рязанський НПЗ та склад боєприпасів у РФ

ЗСУ атакували Рязанський НПЗ та склад боєприпасів у РФ

Сили оборони України у ніч на 23 жовтня вразили нафтопереробний завод «Рязанський», який є важливим об’єктом для забезпечення збройних сил росії. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

За інформацією штабу, в районі заводу було зафіксовано вибухи та масштабну пожежу на території підприємства.

Нафтопереробний завод «Рязанський» є одним із найбільших у центральній частині росії і належить компанії «Роснєфть». Його потужності здатні переробляти понад 17 мільйонів тонн нафти на рік, що робить його ключовим елементом у забезпеченні пальним військових формувань противника та логістичних ланцюгів. Виведення частини виробничих потужностей заводу з ладу суттєво знижує можливості російської армії у веденні бойових дій.

Крім того, українські ударні безпілотні системи цієї ж ночі вразили склад боєприпасів противника в районі населеного пункту Валуйки Бєлгородської області. За наявною інформацією, ціль була знищена, спостерігалися детонації та вибухи боєприпасів.

Українські військові зазначають, що триває реалізація заходів, спрямованих на припинення збройної агресії росії проти України.

Читайте також