Головна Політика Зеленський повідомив про можливий наступ росії на Сумщині

Зеленський повідомив про можливий наступ росії на Сумщині

by Черненко Аліна

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції в Анкарі 15 травня розповів про ситуацію на фронті щодо російського наступу. За його словами, російські війська вже протягом кількох місяців здійснюють активні бойові дії по всій лінії фронту в Україні, зокрема й на Сумському напрямку.

«Головним напрямком був саме Сумський. Там дійсно було зосереджено 67 тисяч російських військ», — повідомив він. Зеленський додав, що українське командування докладає зусиль, щоб не допустити об’єднання російських підрозділів та запобігти їхній концентрації в регіоні.

Оновлення ситуації на Сумщині

За словами президента, росіяни зараз працюють над відновленням своїх сил та перегруповкою, що свідчить про можливі нові наступальні дії. Водночас, за даними української розвідки, на Сумщині тривають малі диверсійно-розвідувальні групи, які здійснюють окремі акції, але без масштабних штурмових операцій.

У квітні головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський повідомляв про активні бойові дії в регіоні. Також Дмитро Лантушенко, командир 117-ї окремої бригади ТрО, зазначав, що у регіоні не відбуваються масштабні штурмові операції, але існує активність диверсійних груп.

Наприкінці березня президент Зеленський заявляв у інтерв’ю Le Figaro, що росія готується до весняного наступу на Сумщині та Харківщині, що підтверджує неспокійну ситуацію на цих напрямках.

Ще новини