Головна Політика Зеленський підписав указ про продовження санкцій щодо Фірташа, Фукса, соратників Путіна

Зеленський підписав указ про продовження санкцій щодо Фірташа, Фукса, соратників Путіна

by Max
Зеленський підписав указ про продовження санкцій щодо Фірташа, Фукса, соратників Путіна

Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 24 червня про продовження санкцій стосовно 390 фізичних і 366 юридичних осіб терміном ще на 10 років. Відповідний указ оприлюднений на сайті голови держави.

Санкції, зокрема, продовжили проти бізнесменів Павла Фукса і Дмитра Фірташа, а також проти російських високопосадовців і олігархів, серед яких керівник правління «Газпрому» Олексій Міллер, голова правління банку ВТБ Андрій Костін.

Зокрема, серед запроваджених обмежень – блокування активів, обмеження торговельних операцій, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, запобігання виведенню капіталів за межі України, анулювання або зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами.

У переліку фізичних осіб – також бойовик Ігор Безлер, колишній ватажок угруповання «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков), ексочільник угруповання «ДНР» Павло Губарєв, ексочільник угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький.

Серед юридичних осіб під продовження санкцій потрапили низка підприємств на території Росії і на окупованих нею територіях України.

Попередній указ Зеленського про запровадження санкцій на три роки щодо переважної більшості цих осіб був підписаний у червні 2021 року.

Ще новини