Головна Події заміна міністра оборони у Раді не обговорюється, але до деяких міністрів є питання

заміна міністра оборони у Раді не обговорюється, але до деяких міністрів є питання

by Max

У профільному комітеті Верховної Ради не обговорюється питання щодо можливої відставки міністра оборони України. Про це в ефірі Радіо Свобода (проєкт «Свобода.Ранок») заявив член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, колишній представник президента України у Верховній Раді Федір Веніславський.

«Міністерство оборони на даний момент не обговорюється як підстава для зміни міністра. Наш комітет завжди бере участь у таких питаннях, обговорення припинення повноважень або призначення нового міністра. На даний момент в комітеті інформації про потенційну зміну міністра оборони немає, це питання не обговорюється взагалі», – сказав Федір Веніславський.

Натомість він зазначив, що до деяких міністерств все ж є питання. За його словами, йдеться про ті, які мають «промахи» у сферах, на роботі яких акцентує парламент.

«До деяких міністрів щодо їхньої ефективності точно є питання. Я не буду вам розкривати, скажімо так, всю приховану дискусію членів нашої фракції. Але до кількох міністрів, судячи з градусу оцінок їхньої діяльності, в тому числі їхніх промахів, скажімо так, в тих сферах, на які акцентує увагу і парламент, – накопичується. І я не виключаю, що найближчим часом декілька міністрів можуть постати перед питанням щодо необхідності їх звільнення», – розповів Федір Веніславський.

Рустема Умєрова призначили на посаду міністра оборони у вересні минулого року.

Відповідно до Конституції, міністр оборони України, міністр закордонних справ України призначаються Верховною Радою за поданням президента, інші члени Кабміну призначаються Верховною Радою за поданням прем’єра.

Ще новини