Головна Політика За тиждень армія РФ застосувала майже 190 ракет і 700 керованих авіабомб – Зеленський

За тиждень армія РФ застосувала майже 190 ракет і 700 керованих авіабомб – Зеленський

by Max
За тиждень армія РФ застосувала майже 190 ракет і 700 керованих авіабомб – Зеленський

За поточний тиждень російські військові застосували для атак по Україні майже 190 ракет, повідомив у новому відеозверненні президент Володимир Зеленський.

«За цей тиждень, від понеділка й до сьогодні (24 березня – ред.), російські терористи застосували майже 190 ракет різних типів та майже 140 «шахедів». Ще майже 700 керованих авіабомб. Жодного тижня ще не було за понад 2 роки цієї війни, коли б Росія утрималась від терору. І ми робимо все можливе, щоб нашу цілком справедливу відповідь на цей терор окупаційний контингент відчував так само – кожного тижня, кожного дня», – наголосив президент.

Також Зеленський каже, «повітряний щит України потребує значного посилення».

«Ми працюємо над цим з усіма партнерами, чиї рішення можуть змінити характер цієї війни та убезпечити наші міста й села від терору. Але вже зараз принаймні частину ракет і більшість «шахедів» наші воїни збивають», – зазначив президент.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Ще новини