Головна Події в Україні до 1411 зросло число дітей, постраждалих через агресію Росії

в Україні до 1411 зросло число дітей, постраждалих через агресію Росії

by Max

В Україні внаслідок збройної агресії Росії станом на ранок 29 червня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, число постраждалих дітей зросло до 1411, повідомив Офіс генерального прокурора. Кількість даних про загиблих дітей не змінилася – 551.

В ОГП уточнили, що протягом останніх днів через російські обстріли постраждали дев’ять дітей.

«26 червня в місті Дергачі Харківської області постраждали 17-річна дівчина і двоє хлопчиків 12 і 15 років. 26 червня в смт Антонівка Херсонської області поранено двох дівчаток 12 і 15 років. 27 червня в місті Селидове Донецької області постраждали 17-річний хлопець і 11-річна дівчинка. 28 червня в смт Нью-Йорк донецької області поранено 8-річну дівчинку. 28 червня в місті Дніпро поранено семимісячне немовля», – йдеться в повідомленні.

13 травня дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ заявив, що щонайменше 1 993 дитини в Україні були вбиті або поранені з моменту повномасштабного вторгнення Росії. В середньому це дві дитини щодня, заявили у фонді. За повідомленням, це цифри, які змогла перевірити ООН, але справжня кількість, ймовірно, – набагато вища.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні станом на початок квітня верифікувала дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації заявляють, що реальна кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Ще новини