В Україну повернули 1000 тіл, які, за інформацією російської сторони, належать українським військовослужбовцям. Цю інформацію 20 листопада оприлюднив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
У штабі повідомили, що слідчі органи разом з експертними установами Міністерства внутрішніх справ найближчим часом проведуть необхідні експертизи для ідентифікації репатрійованих тіл.
Клименко: до Росії повернули два тіла з військовими жетонами армії РФ
У червні відбувся фінальний етап репатріаційних заходів, які здійснювалися відповідно до Стамбульських домовленостей. Загалом Україна отримала 6057 тіл. Наразі тривають експертизи та ідентифікація репатрійованих тіл.
В Україні понад 70 тисяч осіб вважаються зниклими безвісти за особливих обставин. Цю інформацію в червні озвучив уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Артур Добросердов. За його словами, встановити долю багатьох із них буде можливо лише після завершення війни або активної фази бойових дій.