Голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров оприлюднив нові дані стосовно наслідків удару, завданого російськими військовими 26 жовтня по мікроавтобусу, що рухався з Білопілля до обласного центру.
«До 10 зросла кількість постраждалих унаслідок ворожого удару по мікроавтобусу в Сумському районі. Серед постраждалих – двоє дітей 15 та 8 років. Усім надається необхідна допомога. Двоє поранених перебувають у тяжкому стані – дитина та дорослий. Медики борються за їхні життя», – зазначено в оновленому зведенні.
У першому повідомленні йшлося про п’ятьох постраждалих.
Російські військові продовжують регулярно атакувати українські регіони з використанням різноманітних видів озброєння, включаючи ударні безпілотники, ракети, КАБи та РСЗВ.
При цьому керівництво росії заперечує, що його армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, вбиваючи цивільне населення та руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, а також об’єкти енергетики та водозабезпечення.
Українська влада та міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини російської федерації, підкреслюючи їх цілеспрямований характер.