Головна Події Удар балістикою по Миколаєву: зросла кількість постраждалих

Удар балістикою по Миколаєву: зросла кількість постраждалих

by Max

У Миколаєві кількість постраждалих внаслідок ракетного удару російської армії зросла до 5 людей, розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у телеграмі.

Своєю чергою, мер Олександр Сєнкевич зазначив, що наразі пошкоджено багато приватних будинків – вікна, дахи. Повилітали вікна і в квартирах. Пошкоджені автівки.

Раніше, вдень 17 березня, у Миколаєві пролунали два потужних вибухи, є влучання, зазначив міський голова Олександр Сєнкевич. Спочатку було відомо про двох постраждалих через удар російською балістикою по місту, їхній стан – середньої тяжкості.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. У січні Росія активізувала свої атаки, внаслідок чого десятки людей загинули, ще сотні були поранені.

Станом на 21 лютого в ООН підтвердили, що внаслідок майже дворічного повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинули 10 582 людей, ще 19 875 поранені. В організації припускають, що реальна кількість втрат серед цивільних осіб є набагато вищою.

Москва, попри докази і свідчення, з початку повномасштабного вторгнення заперечує обстріли цивільних в Україні.

Ще новини