Головна Події У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога

У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога

by Max

У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога.

Повітряні сили ЗСУ попередили про швидкісну ціль на Сумщині, потім Полтавщині та Черкащині, зараз вона прямує на Київщину.

Про небезпеку повідомили в Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Кіровоградській та Київській областях.

Читайте також: Без допомоги Заходу в України «досить швидко» закінчаться артснаряди та ракети ППО – Каволі

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що нестача систем протиповітряної оборони в Україні призводить до «повільних, але постійних успіхів» російських сил на фронті.

ISW заявляє, що російські удари змусили Україну ухвалити важкі рішення між забезпеченням протиповітряної оборони великих населених пунктів у тилу й активних районів на лінії фронту, і Росія, схоже, використовує деградовану парасольку протиповітряної оборони України, намагаючись зруйнувати енергетичну мережу України і стримати її оборонно-промисловий потенціал.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Москва, попри докази і свідчення, з початку повномасштабного вторгнення заперечує обстріли цивільних в Україні.

Ще новини