Головна Події у Генштабі ЗСУ анонсували скорочення штату на 60%

у Генштабі ЗСУ анонсували скорочення штату на 60%

by Max

Генеральний штаб ЗСУ схвалив рішення щодо проведення оптимізації – штат скоротять на 60%, частину військових відправлять до бойових частин, йдеться заяві начальника Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євгенія Острянського під час брифінгу.

Він зазначив, що у лютому-березні 2024 року у Генеральному штабі провели функціональне дослідження щодо оптимізації штату деяких структурних підрозділів та органів військового управління.

Як пояснив бригадний генерал, «це включає розформування низки військових організаційних структур, формування нових, а також проведення оптимізації уже існуючих». Це своєю чергою дозволить «усунути дублювання функцій, а також зменшити штат на 60%», зазначив військовий.

Острянський додав, що «плануються доукомплектувати органи управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойові військові частини». За його словами, «це дасть змогу для ротації підрозділів, які вже тривалий час перебувають у зоні бойових дій».

«Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ», – зазначив бригадний генерал.

На початку 2024 року президент Володимир Зеленський провів кадрові зміни у командування Збройних сил. Було змінено головнокомандувача ЗСУ. Замість Валерія Залужного ЗСУ очолив Олександр Сирський, а замість нього командувачем Сухопутних військ став Олександр Павлюк.

Ще новини