Головна Події У Білорусі повідомили про вибух на залізниці під Мінськом. Влада заявила про «тренування»

У Білорусі повідомили про вибух на залізниці під Мінськом. Влада заявила про «тренування»

by Max

Під білоруською столицею Мінськ на залізничній станції Озерище стався вибух, повідомила «Спільнота залізничників Білорусі».

За повідомленнями, інцидент стався 5 жовтня ввечері. За попередньою інформацією, внаслідок вибуху пошкоджено ділянку залізничного полотна та стрілочного переведення, що з’єднують станційні шляхи з шляхами навантаження та розвантаження. Як повідомляє «Спільнота залізничників Білорусі», ці споруди використовуються, зокрема, для операцій з військовою технікою.

Озерище – основна станція, де здійснюється навантаження військової техніки у районі Мінська. Поруч із нею розташовані щонайменше три військові частини.

Про вибух повідомили також деякі Telegram-канали.

Журналісти видання «Зеркало» під виглядом стурбованих мешканців зателефонували в МНС і Міноборони, щоб з’ясувати подробиці інциденту.

Черговий Мінського міського управління МНС повідомив, що «все добре, тренування проходять добре».

У Міноборони завили, що це – чутки. А у повідомленні Білоруської залізниці повідомили, що нічого не чули про інцидент. «На даний момент такої інформації у нас немає, затримок на цій ділянці також немає», – зазначили там.

Білорусь не є прямим учасником війни в Україні, але вона надала матеріально-технічну підтримку Росії для вторгнення, дозволивши російським військам увійти в Україну через свою територію.

Ще новини