У Тернополі школярці оголосили підозру в замаху на вбивство однокласниці

У Тернополі школярці оголосили підозру в замаху на вбивство однокласниці

Офіс генерального прокурора повідомив про підозру 15-річній школярці з Тернополя у замаху на вбивство.

За даними слідства, 27 квітня 2026 року дев’ятикласниця однієї зі шкіл міста підстерегла свою однокласницю в під’їзді її будинку, де завдала їй кількох ножових поранень. Під час одного з ударів уламок леза залишився в голові потерпілої.

Як зазначили в ОГП, поранену дівчину терміново госпіталізували, її життю загрози немає. Підозрювану затримали, а мотиви її дій наразі встановлюються.

«Серед версій, яку перевіряє слідство, – можливий булінг з боку потерпілої. У разі підтвердження цим обставинам буде надано належну правову оцінку».

В ОГП також додали, що готується клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Як повідомила напередодні речниця обласної прокуратури Лесю Гурецька, запобіжний захід обиратимуть 29 квітня, засідання відбуватиметься у закритому режимі.

Крім того, у поліції Тернопільщини зазначили, що з початку року задокументовано 17 випадків булінгу у школах області.

Читайте також