У Тернополі кількість загиблих зросла до 25, серед них троє дітей

У Тернополі кількість загиблих зросла до 25, серед них троє дітей

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 25 осіб, серед яких троє дітей, повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Ще 73 людини, у тому числі 15 дітей, отримали травми внаслідок ранкового удару російських військових 19 листопада.

«Біля пошкодженого будинку працюють 14 психологів ДСНС з різних регіонів України, які вже надали допомогу 150 людям».

Внаслідок удару в Тернополі зафіксовано влучання в житлові будинки. Рятувальники продовжують розбирати завали, під якими можуть залишатись люди. Пошкоджено дві дев’ятиповерхівки: в одній виникла пожежа, в іншій – руйнування з 3-го по 9-й поверх.

За інформацією Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 19 листопада російські війська здійснили комбінований удар по критичній інфраструктурі України, використавши 476 ударних безпілотників та 48 ракет повітряного і наземного базування. Основними напрямками удару стали Львівщина, Тернопільщина та Харківщина.

Російські військові продовжують атакувати українські регіони з використанням різноманітних видів озброєння, включаючи ударні БпЛА, ракети та системи залпового вогню.

Керівництво росії заперечує, що під час повномасштабної війни російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, вбиваючи мирних жителів і руйнуючи лікарні, школи та об’єкти енергетики.

Проте українська влада і міжнародні організації класифікують ці удари як воєнні злочини російської федерації та наголошують на їх цілеспрямованому характері.

Читайте також