Головна Політика Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

by Max
Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

Росія намагалася завадити проведенню саміту миру в Швейцарії, бо «хоче капітуляції України, але цього ніколи не станеться», зазначив прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак під час пленарного засідання 15 червня.

На думку британського прем’єра, «Росія хотіла зірвати саміт миру, бо відчуває загрозу від обговорення принципів міжнародного права».

«Нам варто спитати: чому Росія відчуває, що їй аж так загрожує саміт, де обговорюють основоположні принципи територіальної цілісності, продовольчої та ядерної безпеки?», – наголосив Сунак.

Крім того, британський прем’єр нагадав, як незадовго до Саміту миру представник Росії в ООН заявив, що єдиною темою міжнародних зустрічей щодо України має бути «безумовна капітуляція київського режиму».

«Що ж, цього ніколи не станеться. Бо агресія не може й не повинна взяти гору», – відповів Сунак на слова представника РФ.

15-16 червня Швейцарія приймає Глобальний саміт миру, у якому бере участь понад сотня учасників. Росії й Китаю серед них немає.

Президентка Швейцарії перед самітом наголосила, що в певний момент у майбутньому Росія має бути включена у мирний процес, а міжнародна спільнота, на думку Віоли Амгерд, може «підготувати ґрунт для прямих переговорів між сторонами, що воюють».

Ще новини