Головна Події стабілізаційні відключення сьогодні почнуть діяти на дві години пізніше

стабілізаційні відключення сьогодні почнуть діяти на дві години пізніше

by Max

У суботу ввечері стабілізаційні відключення розпочнуть діяти на дві години пізніше – з 18:00 замість 16:00, повідомляє у телеграмі пресслужба енергетичної компанії ДТЕК.

«За інформацією від «Укренерго», ситуація в енергосистемі дає змогу сьогодні задіяти графік відключень на дві години пізніше – з 18:00 і до 24:00», – йдеться в повідомленні.

Водночас «Укренерго» про ці зміни не повідомляє.

Раніше компанія інформувала, що 8 червня всі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 00:00 до 05:00 та з 16:00 до 24:00.

Читайте також – «Енергоатом»: після ремонту до енергомережі приєднали енергоблок однієї з АЕС

Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. За даними «Укренерго», вимушені відключення електроенергії – наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак РФ на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Ще новини