Головна Суспільство США профінансують друк понад трьох мільйонів підручників для українських учнів – Білий дім

США профінансують друк понад трьох мільйонів підручників для українських учнів – Білий дім

by Max

Уряд США через USAID профінансує друк понад трьох мільйонів підручників для українських учнів початкових класів до початку навчального року, повідомив Білий дім.

«Ці підручники будуть виготовлені в Україні й доставлені до понад 12 тисяч шкіл по всій країні. Наше повідомлення чітке: ми продовжуватимемо підтримувати український народ у той час, коли він захищається від варварської агресивної війни Росії», – заявив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван.

Він нагадав, що 23 травня цього року російський удар знищив друкарню «Фактор-Друк» у Харкові, «одну з найбільших друкарень у Європі».

«Це – частина знищення Росією друкарень у Харкові й інших містах України, що триває. Харківські друкарні випускають значний відсоток усіх книжок в Україні, зокрема підручники для українських дітей. Завдаючи ударів по цих друкарнях, Росія атакує систему освіти України. Ми не дозволимо Росії досягти успіху», – йдеться в заяві.

Раніше в інтерв’ю «Голосу Америки» президент холдингу «Фактор-Друк» Сергій Політучий заявив, що після знищення частини типографії «Фактор-Друк» у Харкові внаслідок удару російської ракети українські школи відчують брак підручників, а ринок книговидання може зменшитися на 40%, принаймні до відновлення постраждалої друкарні.

Ще новини