Слідчі дії НАБУ і САП у справі про корупцію у Верховному суді України

Слідчі дії НАБУ і САП у справі про корупцію у Верховному суді України

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили 19 травня про проведення слідчих дій у справі, що стосується корупції у Верховному суді.

«Їх здійснюють на місцях роботи, проживання та в транспортних засобах низки чинних і колишніх суддів Верховного суду, включно з ексголовою суду, справа якого перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді», – йдеться у

повідомленні

, опублікованому в телеграм-каналах НАБУ і САП.

Додаткові деталі наразі не розголошуються.

Нагадаємо, 15 травня 2023 року правоохоронці оголосили про викриття масштабної корупційної схеми у Верховному суді України.

Тодішньому голові Верховного суду Всеволоду Князєву та його спільнику-адвокату було висунуто підозру 16 травня 2023 року за статтею 368 – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Князєв називав своє затримання незаконним.

У січні 2024 року за Князєва була внесена застава в розмірі понад 18 мільйонів гривень.

В кінці 2024 року Велика палата Верховного суду залишила без змін рішення Вищої ради правосуддя про звільнення Князєва з посади судді Верховного суду.

Читайте також