Головна Події Скоро Повітряні сили ЗСУ почнуть випробовування керованих авіабомб українського виробництва – Голубцов

Скоро Повітряні сили ЗСУ почнуть випробовування керованих авіабомб українського виробництва – Голубцов

by Max

За кілька тижнів у Збройних силах України почнуться випробовування керованих авіабомб українського виробництва. Про це в інтерв’ю Донбас Реалії (проєкт Радіо Свобода) розповів начальник авіації командування Повітряних сил ЗСУ Сергій Голубцов.

«У нас зараз йдуть також роботи по переобладнанню і створенню своїх коригованих авіабомб, на базі звичайних вільнопадаючих. Там є конструктивні деякі нюанси, треба підібрати крило, GPS-модуль, а також модуль управління. Через декілька тижнів ми маємо розпочати перші випробування перших партій таких бомб, вже українських», – сказав Голубцов.

Він додав, що поки Повітряні сили ЗСУ використовують КАБи західного виробництва: GBU-39, GBU-62 різних калібрів.

Також начальник авіації командування Повітряних сил розповів Донбас Реалії, коли перші F-16 будуть в Україні, якою є стратегія їх застосування та яке озброєння прийде разом із західними винищувачами. Повну версію інтерв’ю читайте на Радіо Свобода сьогодні, 9 червня, о 18:00.

Сили РФ активно застосовують КАби для атак українських населених пунктів та позицій українських військових. Зокрема, ці бомби інтенсивно застосовувалися під час російського наступу на північ Харківщини.

За даними президента України Володимира Зеленського, сили РФ використовують для ударів по Україні понад 3 тисячі керованих авіабомб на місяць.

Ще новини