У ніч на 29 жовтня в росії безпілотники атакували три заводи, в результаті чого кілька аеропортів призупинили свою роботу.
У Будьоннівську, що в Ставропольському краї, дрони вразили промислову зону. Як повідомив губернатор Володимир Владіміров, основною метою атаки став нафтохімічний завод «Ставролен», відомий як один із провідних виробників поліетилену та поліпропілену в країні.
Атаковані також нафтопереробні заводи в Ульяновській області та Республіці Марій-Ел, про що повідомляють телеграм-канали Exilenova+, Astra та Shot.
До ранку 29 жовтня ряд російських аеропортів, які раніше були закриті, відновили свою діяльність. Серед них аеропорти Владикавказа, Волгограда, Геленджика, Грозного, Казані, Краснодара, Ульяновська, Чебоксар, Пензи, Саратова, Самари, а також московський аеропорт Шереметьєво.
Кілька дронів, які прямували в бік Москви, були збиті системами протиповітряної оборони, про що зазначив мер столиці Сергій Собянін.
Після початку повномасштабного вторгнення росії, об’єкти на її території зазнають постійних повітряних ударів. У 2024 та 2025 роках нафтопереробні заводи стали основними цілями атак.
Генштаб ЗСУ підтверджує більшість атак, заявляючи, що Сили оборони України «системно реалізують заходи, спрямовані на зниження бойового потенціалу російських окупаційних військ, а також на примушення рф до припинення збройної агресії проти України».