Головна Події По всій Україні оголосили тривогу. Повітряні сили повідомили про «швидкісну ціль» на Київщині

По всій Україні оголосили тривогу. Повітряні сили повідомили про «швидкісну ціль» на Київщині

by Max

О шостій ранку 14 червня в усіх областях України оголосили повітряну тривогу.

Повітряні сили ЗСУ попередили про «швидкісну ціль» на Київщині, що рухається південно-західним курсом, зазначивши, що, ймовірно, це російська аеробалістична ракета «Кинджал».

У ніч на 14 червня в Україні вже оголошували повітряну тривогу через ракетну небезпеку. Повітряні сили повідомляли, що з двох військових аеродромів у Росії зафіксований виліт щонайменше дев’яти літаків, здатних дистанційно атакувати Україну, і про рух ракет до Старокостянтинова на Хмельниччині, де розташований військовий аеродром. Також російські війська запускали по Україні кілька груп ударних безпілотників.

Про можливі руйнування чи постраждалих внаслідок атаки даних поки що не було.

Оперативне командування Збройних сил Польщі повідомляло, що польські військові разом із союзниками вкотре піднімали в повітря свої літаки через нічну російську атаку ракетами і дронами по Україні.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Ще новини