Обстріли росії призвели до поранень у Самарі та Нікополі

Обстріли росії призвели до поранень у Самарі та Нікополі

Внаслідок атаки безпілотників на місто Самар в Дніпропетровській області постраждав 25-річний чоловік. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак. В результаті обстрілу понівечені інфраструктура, школа, дев’ять багатоквартирних будинків та сім автомобілів.

На Нікопольщині російські війська продовжували обстріли протягом дня, завдаючи ударів по районному центру та громадам Мирівської, Марганецької та Покровської. Лисак зазначив, що до атак залучалися fpv-дрони та важка артилерія, а також скидання боєприпасів з безпілотників. Внаслідок цих дій постраждала 73-річна жінка, яка отримала медичну допомогу на місці.

Окрім цього, в Нікопольському районі виникли кілька пожеж, що охопили гараж, вантажівку та сухостій. Пошкоджені сім приватних осель, сонячні панелі, газогони та лінії електропередач.

У повідомленні Лисака також були уточнені дані про постраждалих на Нікопольщині. По медичну допомогу звернулися 15-річний хлопець та 59-річний чоловік. Вранці стало відомо про загибель 88-річної жительки Великомихайлівської громади внаслідок обстрілу російськими КАБами.

«Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони».

Російське керівництво заперечує, що його армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, у той час як українська влада і міжнародні організації класифікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації, підкреслюючи їх цілеспрямований характер.

Читайте також