КИЇВ. 17 вересня. УНН. У середу, 18 вересня, в Мінську відбудеться зустріч тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України, на засіданні будуть узгоджені терміни розведення сил, затверджена і підписана єдина редакція «формули Штайнмаєра», що посприяє проведенню зустрічі в «нормандському форматі» вже в жовтні. Про це з посиланням на джерела повідомляє російське видання «Коммерсант», передає УНН.

«Якщо це буде зроблено, імовірність того, що перша зустріч президентів РФ і України, Володимира Путіна і Володимира Зеленського, відбудеться в жовтні — на саміті в «нормандському форматі» — наблизиться до 100%», — пише видання з посиланням на джерело.

Як пише видання, на майбутній зустрічі у Мінську сторони, по суті, мають підготувати умови для проведення саміту «нормандської четвірки» у Парижі. У Москві не виключають зустріч у жовтні — про це раніше заявив помічник президента Росії Юрій Ушаков, але за двох умов: розведення сил і засобів в Петровському і Золотому, і затвердження загальної редакції «формули Штайнмаєра».

Якщо сторонам у Мінську вдасться досягти домовленості, проведенню саміту у нормандському форматі нічого не завадить, пише видання.

При цьому одне з джерел заявило, що проведення саміту у вересні нереальне — це не дозволить зробити щільний графік російського президента. Завантажений у цей час і голова МЗС РФ Сергій Лавров, який в кінці місяця буде брати участь в сесії Генасамблеї ООН в Нью-Йорку.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський розраховує на вирішення «нормандською четвіркою» трьох важливих питань. 

Джерело: УНН