КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії, під час якого зустрінеться з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та із герцогом та герцогинею Кембриджськими. Про це повідомляє пресслужба ОПУ, інформує УНН.

«У межах візиту Глава держави проведе переговори з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, після яких відбудеться підписання українсько-британської угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Також буде підписано низку інших двосторонніх документів щодо співпраці у сфері оборони та фінансової підтримки двосторонніх проектів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що передбачена «аудієнція Президента Володимира Зеленського та Олени Зеленської з Їхніми Королівськими Високостями Герцогом та Герцогинею Кембриджськими».

«Президент України проведе зустрічі зі спікером Палати громад парламенту Великої Британії Ліндсі Гойлом, лордом-мером лондонського Сіті Вільямом Расселом. Також Володимир Зеленський відвідає Лондонську фондову біржу та зустрінеться з британськими інвесторами», — резюмується в ОПУ.

Як повідомлялося раніше в УНН, Зеленський з Першою леді здійснять офіційний візит до Великої Британії. Також голова МЗС України Дмитро Кулеба розповів, чого очікувати від візиту Зеленського до Британії.

Джерело: УНН