Наголос

акцентуй на головному!

Збірна України втратила нагороду у першій гонці Чемпіонату світу з біатлону

У середу, 10 лютого, у словенській Поклюці стартував Чемпіонат світу з біатлону. Першою гонкою стала змішана естафета. Україну представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Юлія Джима та Олена Підгрушна.

Україна доволі вдало розпочала, хоча вже на першій стрільбі був один промах. Але естафету він передав п’ятим. Підручний стріляв не так влучно – один промах на першій стрільбі, та ще два – на другій. Але швидко біг, тому підняв нас одразу на третє місце. До перших норвежців було аж 55 секунд.

Джима не лише втримала нас у призових місцях, але й підняла на другу сходинку. Все завдяки провалу француженок. Окрім того, в нас був хороший заділ перед переслідувачками. Тож в нас була надія на медаль.

Олена Підгрушна першу стрільбу провела ідеально – п’ять мішеней з п’яти пострілів. Але друга стрільба стала фатальною – три промахи, і втрата дорогоцінних секунд. Як підсумок – лише боротьба за бронзу з шведкою Ханною Еберг. На жаль, українка її програла. На трасі Підгрушна наздогнала суперницю, але обійти її так і не вдалося. 0,5 секунди відділило Україну від бронзової медалі на Чемпіонаті світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *