КИЇВ. 12 березня. УНН. Завод із виробництва штучного футбольного покриття «ФФУ Продакшн» (заснований УАФ — ред.) повідомив про маніпуляцію фактами з боку члена ТСК ВР, нардепа від ОПЗЖ Григорія Мамки. Хоча про вірогідні спроби приписати «ФФУ Продакшн» футбольні майданчики, які завод не будував, на підприємстві попередили ще заздалегідь. Про це йдеться у заяві підприємства на його офіційній сторінці Facebook, передає УНН.

«Як ми і попереджали, з’явилися перші маніпуляції фактами та спроби підмінити поняття!

Нам дуже прикро це констатувати, однак, член ТСК ВР Григорій Мамка , який раніше заявляв про свою незаангажованість, чомусь вирішив видати маніпулятивну інформацію про нібито поля «ФФУ Продакшн».

Перебуваючи на полі, який наш завод не будував, Мамка зробив його фото та написав: «Сьогодні вирішено було провести виїзне засідання ТСК щодо перевірки реального стану завершення будівництва міні-футбольних полів. Ось кілька об‘єктів на Драйзера, 40-Б та Сабурова,14. На фото видно в якому стані покриття і стан майданчиків, які давно рахуються як добудовані. Протягом 2017-2018 року через афільовані з ФФУ структури мало відбутися будівництво 700 міні-футбольних полів по Україні».

Про те, що Мамка і ще деякі члени ТСК виїхали сьогодні інспектувати не наші поля, ми інформували. Та і сам Мамка — це прекрасно знав.

А тому, навіщо він у своєму дописі ніби натякає на причетність «ФФУ Продакшн» до сфотографованого недобуду — нам залишається тільки здогадуватися», — йдеться у заяві заводу.

Уточнюється, що об’єкти саме «ФФУ Продакшн» (а це 66 полів по м. Києву) були зведені протягом 2017-2018 років.

«… всі вони завершені і розташовані за зовсім іншими адресами.
Фото-звіт тут: https://ffu.ua/files/biblioteka/buklet-mayd-kiev-2018.pdf…

Звертаємо на це увагу ЗМІ та просимо бути все ж більш об’єктивними за окремих народних обранців», — резюмували на підприємстві.

Нагадаємо, реальне поле від «ФФУ Продакшн» таки відвідав сьогодні голова «футбольної» ТСК, нардеп Анатолій Костюх. 

Джерело: УНН