КИЇВ. 14 лютого. УНН. Законопроект щодо реформування ДК «Укроборонпром» ще на стадії напрацювання, наступного тижня планується провести консультації з цього приводу. Про це під час засідання комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки заявив голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат Ігор Копитін, передає кореспондент УНН.

«…Протягом грудня-січня був сформований склад груп (з питань реформування ДК «Укроборонпром» та державних підприємств обороно-промислового комплексу Державної служби експортного контролю — ред.), який, за пропозицією народних депутатів, може бути розширений за рахунок представників усіх фракцій», — зазначив він.

За його словами, тези законопроекту будуть представленні на комітеті ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки як можна скоріше.

«11 лютого було проведено перше установче засідання групи, на якому обговорили підходи напрацювання законопроекту з реформування «Укроборонпрому»: поділ на спеціалізовані підгрупи та за відповідними напрямками… Наступного тижня плануємо ще провести консультації по цьому питанню та вже почали працювати… На комітеті будемо все представляти, але все на стадії напрацювання. Строки будуть стислі: як можна скоріше», — додав Копитін.

Нагадаємо, раніше заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос заявляв, що ухвалення законопроекту щодо реформування ДК «Укроборонпром» сприятиме зменшенню корупційних ризиків у сфері ОПК.

Джерело: УНН