КИЇВ. 14 лютого. УНН. Міністра оборони України Андрія Загороднюка очікують з візитом до Європейського парламенту, де під час спільного засідання Підкомітету з питань безпеки і оборони та Комітету із закордонних справ він має поінформувати європейських колег про ситуацію на Сході України та в Азово-Чорноморському регіоні. Про це передає УНН із посиланням на пресслужбу Міноборони.

«В рамках роботи у Мюнхенській конференції з безпеки, сьогодні, 14 лютого, Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з представником групи Європейської Народної Партії Міхаелем Галером… Міхаель Галер зазначив, що міністра оборони України очікують з візитом до Європейського парламенту з метою участі у спільному засіданні Підкомітету з питань безпеки і оборони та Комітету із закордонних справ. Планується, що під час цього засідання Андрій Загороднюк поінформує європейських колег про ситуацію на Сході України та в Азово-Чорноморському регіоні», — йдеться у повідомленні.

Також вказано, що під час зустрічі з Міхаелем Галером Андрій Загороднюк поінформував європейського парламентаря про поточний стан реформування оборонного відомства, подальші кроки щодо розвитку спроможностей ЗС України, а також поточні безпекові загрози, які постають перед Україною. Також обговорили політичну ситуацію в Україні та наголосили на важливості підтримки євроатлантичних прагнень України з боку Федеративної Республіки Німеччини та Європейського Союзу.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський сьогодні вирушить до Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Джерело: УНН