Наголос

акцентуй на головному!

За українською “дочкою” Cargill помічені порушення базисних принципів американської корпорації

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Кожен із співробітників американської корпорації Cargill несе відповідальність за виявлення ознак, що свідчать про те, що треті особи залучені в потенційно незаконні дії та можуть використовувати в цих цілях всесвітньо відому компанію. Про це свідчать базисні принципи Cargill, передає УНН.

“Надання допомоги третім особам в незаконній діяльності може завдати шкоди нашій репутації та призвести до серйозних правових наслідків, як для відповідного співробітника, так і в цілому для компанії Cargill, включаючи виплату сум, які ми допомогли отримати або приховати третім особам”, – йдеться в документі.

Раніше УНН повідомляв, що українська “дочка” Cargill співпрацює з компаніями, які ухиляються від сплати податків і не виконують зобов’язань перед кредиторами. Такою зокрема є компанія “Рантьє” (група KSG Agro), яка за даними УНН, отримала від Cargill нещодавно товарний кредит. В цілому можна говорити про те, що українська “дочка” Cargill може підтримувати ті компанії, які значаться в “чорних” списках банків через неблагонадійність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Порочні зв’язки Cargill”: у яких скандалах і “чорних” секторах економіки України погрузла велика ТНК

Також в базисних принципах Cargill відзначено, що всі їх структури, де б вони не знаходилися, повинні дотримуватися законів.

“Дотримання закону є основою, на якій будується наша репутація та керівні принципи. Будучи глобальною організацією, що здійснює свою діяльність по всьому світу, ми зобов’язані дотримуватися всіх законів, застосованих до наших ділових операцій”, – говорять принципи.

Однак судовий реєстр України вказує про зворотне: українська “дочка” Cargill нерідко є фігурантом державних розслідувань, в тому числі за фактом ухилення від сплати податків.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *