КИЇВ. 10 серпня. УНН. Кожен із співробітників американської корпорації Cargill несе відповідальність за виявлення ознак, що свідчать про те, що треті особи залучені в потенційно незаконні дії та можуть використовувати в цих цілях всесвітньо відому компанію. Про це свідчать базисні принципи Cargill, передає УНН.

«Надання допомоги третім особам в незаконній діяльності може завдати шкоди нашій репутації та призвести до серйозних правових наслідків, як для відповідного співробітника, так і в цілому для компанії Cargill, включаючи виплату сум, які ми допомогли отримати або приховати третім особам», — йдеться в документі.

Раніше УНН повідомляв, що українська «дочка» Cargill співпрацює з компаніями, які ухиляються від сплати податків і не виконують зобов’язань перед кредиторами. Такою зокрема є компанія «Рантьє» (група KSG Agro), яка за даними УНН, отримала від Cargill нещодавно товарний кредит. В цілому можна говорити про те, що українська «дочка» Cargill може підтримувати ті компанії, які значаться в «чорних» списках банків через неблагонадійність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Порочні зв’язки Cargill»: у яких скандалах і «чорних» секторах економіки України погрузла велика ТНК

Також в базисних принципах Cargill відзначено, що всі їх структури, де б вони не знаходилися, повинні дотримуватися законів.

«Дотримання закону є основою, на якій будується наша репутація та керівні принципи. Будучи глобальною організацією, що здійснює свою діяльність по всьому світу, ми зобов’язані дотримуватися всіх законів, застосованих до наших ділових операцій», — говорять принципи.

Однак судовий реєстр України вказує про зворотне: українська «дочка» Cargill нерідко є фігурантом державних розслідувань, в тому числі за фактом ухилення від сплати податків.

Джерело: УНН