КИЇВ. 15 червня. УНН. За другий тиждень червня банки-партнери видали 34 кредити за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на суму у 23,71 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Мінфіну.

«Банки-партнери державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» за минулий тиждень видали 34 нових кредити на загальну суму 23,71 мільйона гривень.

Загалом, станом на 15 червня 2020 року, вже видано 639 кредитів на загальну суму майже в півмільярда гривень (404,76 мільйона гривень)», — йдеться у повідомленні.

Так, на минулому тижні до програми долучилося АТ «Креді Агріколь Банк».

Тож, відповідно, клієнти вже 16 банків України мають можливість отримати позику за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»: Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, АКБ «Львів», ПУМБ, КРЕДОБАНК, Альфа-Банк, Банк Альянс, ТАСКОМБАНК, Банк Восток, Полікомбанк, Мегабанк, Райффайзен Банк Аваль, КБ «Глобус» та Креді Агріколь Банк.

Повідомляється, що на цьому тижні Фонд розвитку підприємництва, який адмініструє програму, планує підписання відповідної угоди з АТ «ОТП Банк».

Також, банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені урядом в час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Інструменти доступні, буквально, третій тиждень, але закумульований банками-партнерами попит на них від українського бізнесу уже перевищив мільярд гривень (1 1123,23 мільйона гривень).

Раніше в УНН повідомлялося, що з початку червня банки-партнери Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видали 51 новий кредит на загальну суму 32,6 млн гривень.

Джерело: УНН