КИЇВ. 27 червня. УНН. Правоохоронці перевірили за два дні майже 3 500 закладів торгівлі, 2 000 закладів харчування, 850 нічних клубів та розважальних закладів, в результаті чого вони склали 355 адміністративних протоколів. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МВС.

«Всього під час відпрацювання, до якого залучено 640 рейдових груп, правоохоронці протягом двох діб перевірили понад 6 200 закладів. Відтак правоохоронці перевірили майже 3 500 закладів торгівлі, 2 000 закладів харчування, 850 нічних клубів та розважальних закладів. За результатами перевірок поліцейські склали 355 адміністративних протоколів», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що протоколи складені відповідно до ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 28 – на директорів розважальних закладів, 100 — керівників закладів громадського харчування та 227 – на директорів закладів торгівлі.

Так, найбільше порушень виявлено у Вінницькій, Львівській, Одеській, Тернопільській областях та у місті Києві.

«Всього із початку введення карантину поліцейські склали 14 569 адміністративних протоколів та розпочали 176 кримінальних проваджень», — додається у повідомленні.

Санкція ст. 44-3 КУпАП передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, за час пандемії в України уже накладено понад 5 мільйонів гривень штрафів за порушення встановлених обмежень. Найбільше проблем наразі зі скупченням людей, зокрема — у громадському транспорті.

Джерело: УНН