Якою світ запам’ятав Барбару Буш: біографія та цікаві факти

Поділитися

Колишня перша леді США Барбара Буш померла на 92 році життя – погіршення стану свого здоров’я в останні роки вона переносила з непохитною стійкістю.

Барбару Буш американці запам’ятали як відверту першу леді, яка передовсім турбувалася про інших. Окрім того Барбара була відома своїми самокритичними дотепними висловами та яскравим почуттям гумору.

Барбара Буш

Барбара Буш любила покепкувати

Першою леді Барбара Буш була з 1989 по 1993 рік. У ці роки її чоловік – Джордж Буш-старший був 41-м президентом США.

Барбара та Джордж одружилися у 1945 році та мали шестеро дітей. Вони були у шлюбі разом довше, за будь-яке інше американське президентське подружжя.

Як перша леді Барбара займалася питаннями грамотності. Вона створила Фонд Барбари Буш на підтримку грамотності в сім'ї, просувала розвиток навичок читання.

Барбара Буш померла

Барбара Буш підтримувала сина та чоловіка

Візитівками Барбари були її сиве волосся та перлове намисто. Жінка посивіла, коли у 1950-х, після того як її трирічна дочка Пауліна захворіла на лейкемію і померла.

Згодом екс-перша-леді вирішила, що фарбоване волосся їй не підходить. Відтак Барбара закріпила за собою образ "народної бабусі".

Щодо перлового намиста, то воно стало модним трендом після того, як Барбара з'явилася в ньому на інавгурації свого чоловіка в 1989 році. Як згодом зізналася жінка, вона вибрала його, щоб приховати зморшки на шиї.

Джерело: 
24tv.ua

Читайте також

21.05.2018
09:36
Заступниця генерального секретаря НАТО, американський дипломат Роуз Геттемюллер є одним із ключових контактів України в...
18.05.2018
16:59
16 травня у Києві обирали найперспективніші стартапи. За звання найкращих у фіналі змагалися 33 команди молодих винахідн...
17.05.2018
13:15
10 років тому Україна набула повноцінного членства у Світовій організації торгівлі. Гарний привід поставити собі низку з...
16.05.2018
10:38
"Укрзалізниця" готується до відкриття сучасного тунелю у Карпатах. Він суттєво збільшить обсяги вантажних перевезень між...