likar

Пацієнт може подзвонити і записатись на прийом до лікаря або обґрунтувати потребу і викликати лікаря до себе додому, залишивши при цьому свої контактні дані.

Новий порядок надання ПМД почне діят з 1 липня 2018 року. Звернення пацієнта обмежено годинами роботи закладу ПМД, а графік його роботи визначається власником самостійно. Тому заклад має можливість відокремлювати час на прийом пацієнтів і на телефонні консультації.

Кожен заклад, який надає первинну медичну допомогу, повинен надати пацієнтам можливість записатися на прийом телефоном. Лікар тепер матиме можливість передзвонити пацієнту і обговорити з ним його проблему, а також домовитись про час такого візиту.

Раніше пацієнт самостійно здійснював оцінку свого стану або стану своєї дитини і приймав рішення дочекатися лікаря вдома. Зараз лікар на підставі інформації від пацієнта здійснюватиме оцінку ситуації і пропонуватиме пацієнту більш виважене рішення. Іноді стан пацієнта вимагатиме виклику швидкої, а не очікування, поки лікар ПМД прийде до нього.

Кожен заклад може самостійно розробити правила для себе і своїх пацієнтів, яким чином обробляти телефонні дзвінки.

Раніше Факти ICTV писали, що медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль. Їх в Україні на 100% оплачуватиме держава.