Наголос

акцентуй на головному!

Як отримати перепустку в громадський транспорт?

З 5 квітня в Києві запроваджуються нові ще жорсткіші обмеження. Зокрема, вже з понеділка кияни зможуть користуватися громадським транспортом лише за перепустками. Як їх отримати, що для цього потрібно та чи вистачить на всіх? – з’ясовували журналісти UA-Times.

Чому закривають?

Лише з початку весни кількість недужих на коронавірус в столиці зросла майже вдвічі. Якщо ще в кінці лютого в щоденних звітах медиків фігурувало 580-600 підтверджених випадків на день, то на сьогодні ця цифра вже перетворилася на рекордні + 1422 нових хворих за день.

До того ж суттєво зросла відсоткова доля важких хворих. Якщо ще на початку року – це був кожен дев’ятий пацієнт, то сьогодні – вже майже кожен третій потребує спеціальної медичної допомоги.

Сьогодні у столиці готові до роботи 15 медичних центрів профільованих на боротьбу з коронавірусною хворобою. Заповненість ліжок в них складає рекордних 80-90 %.

На всіх не вистачить

Всі означені обставини спонукали вже у середу – 1 квітня екстрено скликати засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – Комісія) та вжити відповідних заходів.

Так, протоколом № 29 Комісії запроваджені додаткові до вже існуючих протиепідемічних обмежень. Зокрема, на період з 05.01.2021 р. по 16.01.2021 р. заплановано здійснювати перевезення лише працівників критичної інфраструктури. Обмеження стосуватимуться як громадського, так і приватного транспорту.

Гарантовано будуть перевозитися працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України та медики. Керівники ж державних і приватних підприємств, установ та організацій повинні будить самостійно обґрунтувати важливість (необхідність) безвідривної роботи на підприємстві під час обмежень.

До того ж кількість перепусток на підприємство буде обмежено (це пов’язано з дією положень Проколу Комісії № 20, щодо забезпечення дистанційної роботи персоналу). Так, подаючи заявку на отримання перепусток керівник має обґрунтувати і число спецперепусток з вказанням штатної чисельності працівників підприємства. Окремі працівники не можуть самостійно подавати індивідуальні заявки.

Як отримати?

Щоб отримати бажану перепустку(и), керівнику підприємства необхідно написати лист на ім’я директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Осипова Валентина Олександровича.

Окрім вже означених вище пунктів, в тексті листа необхідно також обов’язково вказати назву підприємства та його розташування, в тому числі і район міста та особу, яка забиратиме перепустки.

Лист необхідно надіслати за адресою: 01030, м. Київ, вул. Леонтовича , 6  –  Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Також можна скористатися електронною поштою: [email protected] або передати лист власноруч: 2 поверх (конференц-зал).

Де отримати?

За результатами прийнятого рішення має надійти повідомлення про дату і час отримання підприємством перепусток. Для великих підприємств видача перепусток буде здійснюватися за сферою діяльності відповідним департаментом КМДА (наприклад: для банків, закладів громадського харчування, редакцій газет та журналів –  Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)).

Якщо Ви керівник малого (локального) підприємства – зможете отримати перепустку в районній державній адміністрації, за місцем знаходження Вашого підприємства. Весь перелік “пунктів видачі” перепусток за належністю до району можна знайти тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *