1a680e2ead899dc21c859dabd140862f55ebf62a

Народний депутат з фракції БПП Володимир Ар’єв закликав обмежити недоторканність депутатів, зокрема, проголосувати за законопроект, який обмежує виїзд нардепів за кордон, передає УНН з посиланням на прес-службу політсили.

“Дуже хочеться, щоб такі речі, як щодо судді Чауса, більше не повторювалися. Нас звинувачують в тому, що ми дали Онищенку втекти, що ми дали Чаусу втекти, але насправді депутатам страшно дати 300 голосів за зняття депутатської недоторканності. В кожного зараз своя мотивація”, – сказав В.Ар’єв.

Він запропонував в четвер проголосувати проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку виїзду з України народних депутатів України.

“Є законопроект №5038, який обмежує депутатів у виїзді за кордон, щоб, якщо проти них порушували кримінальне провадження, вони могли відповісти на всі питання слідства. Давайте в четвер зберемося і проголосуємо”, – заявив депутат.

Він також нагадав, що 30 вересня вступає в силу закон про судівську реформу, де суттєво обмежується суддівська недоторканність.