ukraine-hotel-kiev-02

Найбільшими проблемами бізнесу в Україні названі: корупція, політична нестабільність, інфляція, неефективна державна бюрократія та поганий доступ до фінансування.

Україна зайняла 85-е місце у новому рейтингу глобальної конкурентоспроможності (Global Competitiveness  Report 2016-2017), який щороку складається Всесвітнім економічним форумом.

Наголошується, що найбільшими проблемами, які впливають на ведення бізнесу в Україні, в рейтингу відзначаються: корупція, політична нестабільність, інфляція, неефективна державна бюрократія та доступ до фінансування.

Зазначається, що рейтинг формується на основі статистики, яка зібрана за попередній рік і опитувань кількох тисяч експертів з більш ніж сотні країн світу. Першу п’ятірку лідерів рейтингу цього року склали: Швейцарія, Сінгапур, США, Нідерланди, Німеччина – країни-лідери за рік не змінилися.

Відмічається, що Росія зайняла 43 місце. Всього до рейтингу увійшло 138 країн. Індекс глобальної конкурентоспроможності ВЕФ включає 12 показників конкурентоспроможності і складається щорічно з 1979 року. Детальніше про Україну в рейтингу можна прочитати на сторінці Всесвітнього економічного форуму.