КИЇВ. 18 березня. УНН. Екс-директор «Курганського бройлера», що входить в групу компаній «Агромарс», виробника «Гаврилівські курчата» Олексій Таранов вирішив розповісти ЗМІ, в яких насправді умовах виробляється популярна в Україні курятина, повідомляє УНН.

В ексклюзивному коментарі він вказав на вибухонебезпечність самої птахофабрики і неналежні умови зберігання продукції.

«Останнім часом почали періодично порушувати терміни зберігання продукції. Споживачам збувають продукцію, у якій порушені терміни зберігання», — сказав Таранов.

Він додав, що не так давно птахофабрику перевіряла Держпродспоживслужба, однак результати цієї перевірки йому не відомі.

Але найбільше ексдиректора турбує той факт, що в будь-який момент на птахофабриці можуть загинути люди. Незважаючи на рішення суду зупинити роботу підприємства і опечатати приміщення — нічого цього не зроблено.

«Приміщення в аварійному стані, немає засобів індивідуального захисту у персоналу. Крани, які вони експлуатують, в аварійному стані. Половина техніки не пройшла техогляд, котли в аварійному стані. Все запущено. І штовхати людей працювати з цією технікою — це кримінальний злочин.

Але компанія живе поза державою, про що власне і говорить той факт, що вони ігнорують рішення суду», — наголосив Таранов.

УНН запросив у Держпродспоживслужби результати перевірки «Курганського бройлера», а також запитав у ДСНС у Харківській області — чому всупереч рішенню суду небезпечна птахофабрика продовжує працювати.

Джерело: УНН