КИЇВ. 9 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський розповів, що в кожному з регіонів України обрали туристичний «магніт», всього 25, у який будуть вкладати кошти: відновлювати його інфраструктуру та сам «магніт», а також рекламувати його. Про це він сказав на зустрічі з представниками бізнесу Волинської області, передає кореспондент УНН.

“25 «магнітів» — мається на увазі, що ми обираємо один «магніт», їх багато у вас в області, але ми обираємо якийсь центровий об’єкт, «магніт» — 25, згідно наших регіонів країни. Ми над ним зосередимось, тому що це не тільки гроші, які ми будемо вкладати і допомагати находити гроші в інфраструктуру цього «магніту», відновлення цього «магніту», але і імідж за кордоном, цього «магніту» — рекламувати його і таке інше”, — сказав Володимир Зеленський.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зазначив, що зараз працюють над зонуванням та зустрічаються з інвесторами.

“Окрім цього, вже почали над інфраструктурою працювати, ми співпрацюємо яким чином — є інвестор, який хоче вкладати гроші, держава саме працює над інфраструктурою, інвестор працює над готелем, чи якоюсь базою відпочинку, чи ще щось”, — додав Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, Зеленському презентували шість туристичних «магнітів» Волині.

Джерело: УНН