КИЇВ. 28 вересня. УНН. За останню добу поліцейські відкрили сім кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу перед місцевими виборами 25 жовтня, загалом з 5 вересня таких проваджень вже 116. Про це УНН повідомляє з посиланням на управління комунікації Національної поліції України

Всього упродовж доби до поліції надійшло 50 заява та повідомлення, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у Київській області – 12, по 10 – у місті Києві та Чернівецькій, у Донецькій – 5.

Усього ж із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 1311 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Найбільше — у Київській області – 200, у Дніпропетровській – 115, у місті Києві – 113.

Упродовж доби до ЄРДР внесено відомості щодо семи кримінальних правопорушень. Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 116 кримінальних правопорушень: 61 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 55 – пов’язані з виборчим процесом.

Також складено 114 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Нагадаємо, публічний порядок та безпеку під час місцевих виборів забезпечуватимуть майже 136 тис. правоохоронців. Будуть залучені всі підрозділи МВС та авіація.

Джерело: УНН