КИЇВ. 3 вересня. УНН. Сьогодні у місті Умань відбулася робоча нарада за участі посла Ізраїля щодо підготовки проведення Рош Гашана – іудейського Нового року. Про це кореспонденту УНН повідомили у пресслужбі Уманської міської ради.

«Ця нарада була за участі посла Ізраїля, (представників — ред.) Черкаської ОДА, губернатора Черкаської області, а також Уманського міського голови. Обговорювалися питання щодо безпеки прийому та перебування паломників-хасидів на території міста Умань», — повідомили у пресслужбі.

За попередньою інформацією, кількість паломників-хасидів буде на рівні з минулим роком – за неофіційними даними, понад 30 тис. осіб.

«Офіційна цифра буде відома, коли прибуватимуть перші рейси і буде чітка інформація з аеропортів», — повідомили у пресслужбі.

Під час перебування паломників-хасидів у місті буде залучено 550 поліцейських: 300 – з регіону Черкаської області, 250 – з інших регіонів.

Раніше УНН повідомляв, що на святкування іудейського Нового року до Умані може прибути майже 40 тисяч паломників-хасидів.

У місті Умань робоча група вже розпочала підготовку з прийому паломників-хасидів.

Джерело: УНН