Наголос

акцентуй на головному!

В Офісі Президента анонсували жорсткі рішення РНБО

Загрози нацбезпеці вимагають жорстких рішень “в межах, визначених Конституцією і чинним законодавством”, зазначили в ОП.

На засіданні Ради національної безпеки і оборони 19 лютого мають намір усунути загрози, “вирішення яких відкладалося довгий час”. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента 13 лютого.

Президент Володимир Зеленський доручив секретарю РНБО Олексію Данилову розпочати підготовку засідання, яке має відбутися в п’ятницю на Банковій. Частину питань на ньому буде розглянуто в закритому режимі.

Офіс президента зазначає, що загрози нацбезпеці вимагають жорстких рішень “в межах, визначених Конституцією і чинним законодавством”.

Зазначається, що до 2019 року необхідні для захисту національної безпеки рішення відкладалися через політичні мотиви. У президента наголошують, що ці загрози стали свого роду “мінами уповільненої дії”.

“Рішення, які приймаються в результаті колегіальної роботи Ради національної безпеки і оборони, повністю відповідають інтересам України на даному етапі розвитку нашої держави”, – додали в Офісі.

Нагадаємо, що посли США, Німеччини, Франції, Великобританії, Канади та Швеції після спільної з Зеленським поїздки на Донбас цього тижня заявили, що підтримують Україну та її військових на шляху до миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *