КИЇВ. 29 червня. УНН. В анексованому Криму 29 червня почали відкачування води з Іванівського водозабору для постачання Сімферополя. Про це повідомив російський «глава» Криму Сергій Аксьонов, передає УНН із посиланням на «Крим.Реалії»

«Ми запускаємо чергову гілку з Іванівського водозабору для забезпечення Сімферополя питною водою. 25 тисяч кубів води додатково отримуватиме Сімферополь. Вода буде накопичуватися в Партизанському водосховищі і ситуація поліпшуватиметься», – сказав Аксьонов.

Як пояснив керівник підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов, триває відкачка артезіанської води. При цьому Аксенов запевнив, що «ніякої екологічної загрози це не становить».

Раніше «міністр» житлово-комунального господарства Криму Дмитро Черняєв повідомив, що до Сімферополя прокладають ще один водовід.

«Голова» російського уряду Криму Юрій Гоцанюк стверджує, що півострів не потребує постачання дніпровської води з материкової України Північно-Кримським каналом.

Нагадаємо, за словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, на порядку денному сьогодні немає питання про відновлення водопостачання в окупований Крим.

Джерело: УНН