КИЇВ. 14 лютого. УНН. У жіночій виправній колонії у Таїланді українка потребує медичної допомоги, адже її стан здоров’я критичний. Допомогти жінці пообіцяла голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, передає УНН.

«Під час зустрічі розповіла пані Людмилі про те, що Офіс Омбудсмана систематично здійснює моніторингові візити до усіх місць несвободи. Зокрема, до жіночих виправних колоній на території України та за кордоном. Поінформувала, що під час одного з таких моніторингів мені стало відомо про долю ув’язненої в Таїланді українки, яка потребує медичної допомоги, адже її стан здоров’я критичний», – повідомила Омбудсмен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український провідник поскаржився на неналежні умови утримання в СІЗО РФ — Денісова

Своєю чергою, Порохняк-Гановська пообіцяла допомогти, адже вона є віцепрезидентом Європейського центру Міжнародної ради жінок (ECICW), що має розгалужену мережу представництв у всьому світі, зокрема, й у Таїланді.

«Вона залюбки погодилась використати усі наявні у Центру можливості, задля допомоги нашій громадянці до моменту її повернення на Батьківщину», — написала Денісова.

Як раніше повідомляв УНН, Денісова повідомила про низку порушень у тайських в’язницях, де перебувають українці.

Джерело: УНН