КИЇВ. 15 січня. УНН. Кабінет міністрів встановив зарплатну сітку для топ-чиновників, щоб не продовжувати практику величезних заробітних плат. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, присутній на засіданні уряду, передає УНН.

«Кабмін вирішив не продовжувати практику величезних заробітних плат і встановив сітку для топ-чиновників», — написав нардеп.

Так, серед основних змін такі:

  • Встановлюється новий Мінімальний розмір посадового окладу у два прожиткових мінімуми (станом на 1 січня 4204 грн.).
  • Розміри посадових окладів пропонується затвердити в гривнях, а не коефіцієнтах, як це було у 2019 році.

Гончаренко також роз’яснив, що керівник державного органу, наприклад, Офісу ПУ чи апарату РНБО, матиме посадовий оклад на рівні 37800 грн, а рівня міністерств та центральних органів виконавчої влади — 33600 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єр про високі зарплати в уряді: це невід’ємна складова подолання корупції.

Також під час засідання Уряду встановили, що першому віцепрем’єр-міністру України, віцепрем’єр-міністрам України, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися:

  • надбавка за ефективність, що встановлюється щомісяця першому віцепрем’єр-міністру України, віцепрем’єр-міністрам України, міністрам — Прем’єр-міністром України, а першим заступникам міністрів — відповідним міністром, у розмірі до 200% посадового окладу;
  • премія, що встановлюється заступникам міністрів (крім перших заступників) відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, у розмірі до 200% посадового окладу.

Як раніше повідомлялося в УНН, міністри будуть звітувати у Раді щодо своїх премій.

Джерело: УНН