brexit_3
Підсумкове голосування щодо запуску процесу виходу країни з ЄС відбудеться 8 лютого.

Уряд Великої Британії вніс на розгляд парламенту законопроект про запуск процесу виходу країни з Євросоюзу. Парламентарі також зможуть внести поправки до законопроекту, які могли б пом’якшити умови виходу країни з ЄС.

Як повідомив раніше лідер палати громад Девід Лідінгтон, 31 січня відбудуться дебати, а підсумкове голосування заплановано на 8 лютого.

Нагадаємо, 24 січня Верховний суд Великої Британії заборонив уряду Терези Мей запускати Brexit без схвалення парламенту. Тим самим суд підтримав рішення Високого суду Лондона.

В уряді Великої Британії заявили, що цей вердикт не вплине на терміни Brexit. У Лондоні, як і раніше, налаштовані на те, щоб розпочати процедуру виходу з Євросоюзу до кінця березня 2017 року.

У червні 2016 роу під час референдуму 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit), що спровокувало підвищену волатильність на світових фінансових ринках.

У зв’язку з результатами референдуму того ж дня прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон оголосив про відставку. 13 липня Тереза Мей офіційно стала прем’єр-міністром Великої Британії.