Наголос

акцентуй на головному!

Уряд розробив нову концепцію держрезерву продовольства

КИЇВ. 17 червня. УНН. Уряд розробив нову концепцію державного резерву продовольства в Україні. У певних підприємств замовлятимуть запаси продуктів від 3 до 6 місяців. Про це під час презентації програми дій уряду на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку розповів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає кореспондент УНН.

“Є звичний держрезерв продовольства в Україні – ми виробили новий (ймовірно з Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – ред.). Сьогодні є оновлена концепція. Від 3 до 6 місяців будуть запаси продуктів, замовлення підприємствам, що будуть тримати цей запас. Ми над цим працюємо. Є й ряд інших заходів”, – повідомив Шмигаль.

Він зазначив, що Україна є сильним аграрним гравцем на світовому ринку.

“Врожай зернових складає від 4 до 6 річних об’ємів споживання для України, за словами Асоціації фермерів, тому в нас великий експорт продовольства”, – додав Прем’єр.

За його словами, Україна веде впевнену політику на зовнішніх ринках, і має гарну переговорну позицію.

Її планують посилювати шляхом створення офісу просування експорту. Також роботу українських дипломатів по всьому світу зосередять на залученні інвестицій в Україну та перемовинах щодо експорту з України.

Нагадаємо, що Україна утримує позиції у топі експортерів агропродукції.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *