Наголос

акцентуй на головному!

Україна та Чехія поглиблюють співпрацю у сфері оборонки – Олег Уруський

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський як співголова Українсько-чеської змішаної комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва провів у режимі відеоконференції розмову з віцепрем’єр-міністром Чеської Республіки Карелом Гавлічеком.

Про це повідомила пресслужба Мінстратегпрому.

Сторони обговорили перспективні напрями українсько-чеського співробітництва в сфері розвитку оборонно-промислового комплексу.

«Маємо спільне розуміння, що існують значні перспективи поглиблення двосторонньої співпраці як у традиційних, так і високотехнологічних та інноваційних галузях економіки, зокрема у сферах літакобудування, ОПК, ІТ, цифрової економіки», – розповів Олег Уруський.

За словами глави Мінстратегпрому, пандемія COVID-19 внесла корективи в нарощування товарообігу між Україною та Чеською Республікою.

Водночас Олег Уруський і Карел Гавлічек висловили налаштованість активізувати українсько-чеські міжурядові контакти, аби наростити товарообіг між країнами.

Віцепрем’єр-міністри України та Чеської Республіки попередньо домовилися провести наступне засідання міжурядової українсько-чеської комісії в червні 2021 року – якщо не завадить епідеміологічна ситуація.

«Україна та Чехія мають значні перспективи динамічного розвитку двосторонніх відносин. Тож наше спільне завдання – вивести їх на якісно новий рівень», – підсумував віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *